energoklase
+
box
Visiem dzīvokļiem cenā iekļauta slēgta mantu glabātuve
box
L un XL dzīvokļiem cenā iekļauta autostāvvieta

“Mimosa” – tie ir 70 moderni dzīvokļi Rīgā, Imantā - 70 jauni dzīvesstāsti, jauni ceļojumi sava mājokļa veidošanā, jauna aizraujoša lapa dzīves grāmatā! Dzīvokļi izvietoti mūsdienīgā dzīvokļu ēkā ar 9 stāviem ar ērtu liftu līdz pat pagrabstāvam. Pie ēkas auto stāvvieta un domās par jauno paaudzi, mājokļu kompleksu papildina drošs bērnu rotaļu laukums. “Mimosa” būs plaukstoša un harmoniska vide, kurā vienlīdz labi jutīsies gan jauni un aktīvi cilvēki, gan ģimenes ar bērniem un vecāka gadagājuma iedzīvotāji. Atliek tikai izvēlēties sev piemērotāko dzīvokļa plānojumu un baudīt savas lieliskās mājas sajūtu!


icon
BŪVNIECĪBAS STANDARTI

Būvniecībā izmantotās tehnoloģijas palīdzēs Jums jau šobrīd veikt gudru investīciju īpašuma iegādē un apkārtējā vidē. Mājā paredzēti energoefektīvi risinājumi, kas dzīvokļos nodrošinās labu mikroklimatu un krietni ietaupīs komunālo maksājumu izmaksas. Energoefektivitātes kvalitātes rādītāju apstiprinājis sertificēts energoauditors.

icon
ENERGOEFEKTIVITĀTE

Augstas kvalitātes celtniecības materiāli nodrošinās izcilu skaņas un siltuma izolāciju. Jaunākās tehnoloģijas ventilācijas sistēma - gaisa rekuperācijas sistēmas, ļaus taupīt energoresursus pieplūstošā gaisa piesildei aukstajā periodā.

icon
FUNKCIONĀLI PLĀNOJUMI
Katrs dzīvoklis ir plānots atbilstoši cilvēku vajadzībām dažādos dzīves ciklos. Dzīvokļi ir ergonomiski izplānoti un tajos nav lieku kvadrātmetru, kas ietekmētu mājokļa izmaksas. Ērtākai saimniekošanai katram dzīvoklim ir noliktavas telpa pagrabstāvā
icon
GAISA REKUPERĀCIJA
Rekuperācijas sistēma dzīvokļos nodrošina labu mikroklimatu un krietni ietaupa komunālo maksājumu izmaksas

Galerijas

Vizualizācijas
Atvērt galeriju
Fasāde
Atvērt galeriju
Dzīvokļi ar iebūvētām virtuvēm
Atvērt galeriju
Aizvērt galeriju

Infrastruktūra

icon
Transports un iepirkšanās
Mimosa atrodas vietā, no kuras ērti un ātri var nokļūt gan Rīgas centrā un vecpilsētā, gan iecienītākajā̄ Latvijas kūrortā Jūrmalā̄. Blakus mājām atrodas vairāku sabiedrisko transportu pieturvietas. Imanta ir iecienīta dzīvesvieta daudziem rīdziniekiem, tāpēc tajā netrūkst arī lielveikalu un mazāku bodīšu.
icon
Autostāvvieta
L un XL dzīvokļu cenā iekļautas autostāvvietas.
icon
Aktīvā atpūta
Imanta ir lieliski piemērota vieta pastaigām, turklāt dažu minūšu attālumā atrodas labiekārtotais Anniņmuižas mežs. Ar kājām tikai 5 minūtēs nokļūsi multifunkcionālajā Volvo sporta centrā, turpat netālu atrodas arī fitnesa klubs. Velosipēdistu celiņš un zaļā apkārtne ir piemēroti riteņbraukšanai, skriešanai un citām aktivitātēm.
icon
Izglītība un medicīna
Netālu atrodas gan veselības aprūpes iestādes – “Rīgas veselības centrs” un medicīnas centrs “Elite”, gan vairākas izglītības iestādes, sākot no valsts un privātajiem bērnudārziem līdz pat augstākās izglītības iestādēm.

Attīstītājs

Nekustamo īpašumu attīstītājs KBO savu darbību Latvijā uzsāka 2014. gadā, pārstāvot Somijas korporācijas Insinōōritaimisto Bertel Ekengren Oy nekustamā īpašuma projektus Latvijā. Pirmais no KBO realizētajiem projektiem ir pieprasītie ekonomiskās klases daudzdzīvokļu nami “Imantas Ozoli” Rīgā. Jau tuvākajā laikā SIA KBO plānos ir vairāku projektu attīstība gan Imantā, gan citviet Rīgā.

Mūsu mērķis ir radīt ilgtspējīgus un funkcionālus nekustamo īpašumu projektus, kuros cilvēki jūtas harmonijā ar sevi un apkārtējo vidi. To nodrošina rūpīga projektu plānošana atbilstoši cilvēku vajadzībām dažādos dzīves ciklos, augstvērtīgu būvniecības materiālu izvēle un apkārtējās infrastruktūras attīstība. Mūsu mājās cilvēkiem ir iespēja sajust gan pilsētas ritmu, gan dabas mieru.

Mājas – tā ir vieta, kur veidojas mūsu dzīves stāsti. Mēs radām pārdomātas mājas labākai Jūsu rītdienai!

Iegādes process

buy icon
IZVĒLIETIES UN REZERVĒJIET SEV VĒLAMO DZĪVOKLI

Parakstot vienošanos par dzīvokļa rezervāciju, tiek veikts rezervācijas maksājums 10%. Pēc mājas nodošanas ekspluatācijā vienošanās par dzīvokļa rezervāciju noslēgšana nav paredzēta.

buy arrow
buy icon
PARAKSTIET PIRKUMA LĪGUMU!
Pirkuma līgumu varēsiet parakstīt pēc māju nodošanas ekspluatācijā. Pēc pirkuma līguma parakstīšanas būs jāiemaksā atlikušie 90% no darījuma summas.
buy arrow
buy icon
APSVEICAM JŪS AR LIELISKU PIRKUMU! AICINIET DRAUGUS UZ SĀLSMAIZI!
Tava priekšrocība būs pašam izvēlēties, kā iekārtot savas mājas, un vari būt drošs – plānojumā būs vieta ideju realizācijai.

Finansēšanas iespējas

Jauno projektu “Mimosa” augstu novērtējuši finanšu eksperti, tādēļ dzīvokļu iegādei tiek piedāvāti pievilcīgi hipotekārās kreditēšanas nosacījumi.
kbo finanse
kbo finanse
kbo finanse
kbo finanse

Kontakti

SIA KBO Jaunmoku iela 34, Rīga, Latvija, LV-1046 E-pasts: info@kbo.lv
Nosūti ziņu
Sūtīt
Pieteikums saņemts